123

output bRKptw                                                                                  

طراحی و ساخت وب سایت های داینامیک با مدیریت محتوای کاملا فارسی و قالبهای اختصاصی. به همراه رعایت اصول Seo و Sef در طراحی سایت.

طراحی منحصر به فرد آرم تجاری ، ست اداری ، کاتالوگ و بروشور ، طراحی و پیاده سازی انواع طرح های بسته بندی کالا و محصولات شما ، طراحی استند و بنر.

عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای مطابق استانداردهای بین المللی در محل کارخانه ها و صنایع توسط پرسنلی مجرب و تجهیزات حرفه ای.( پوشش تمامی نقاط ایران )

بسی گرافیک ، طراحی سایت ، کاتالوگ و عکاسی صنعتی

55

ایده ها مصالح طرح های تبلیغاتی هستند.تحلیل و تلفیق ایده های موثر در طراحی تبلیغات بسیار اهمیت داشته و به عبارت دیگر ساختن ایده مهمتر از زیبایی طرح است. اما اگر چه وجود طرحی خوب و زیبا بسیار تاثیر گزار است. اما داشتن ایده های مناسب و بدیع تبلیغاتی ضروری است ، به کارگیری صحیح و خلاقانه ایده ها اساسی ترین بخش طراحی یک تبلیغ موثر است. ایده اصطلاحی است که در بحث های گوناگون زیاد به کار می رود و همین نکته ، اهمیت و نقش آنرا می نمایاند . همواره در طول تاریخ ، ایده ، نقش بسیار مهم یا شاید

اما داشتن ایده های مناسب و بدیع تبلیغاتی ضروری است ، به کارگیری صحیح و خلاقانه ایده ها اساسی ترین بخش طراحی یک تبلیغ موثر است.

ایده اصطلاحی است که در بحث های گوناگون زیاد به کار می رود و همین نکته ، اهمیت و نقش آنرا می نمایاند . همواره در طول تاریخ ، ایده ، نقش بسیار مهم یا شاید بتوان گفت مهمترین نقش را ایفا کرده است . اگر به اطراف نگاهی کنیم ، می بینیم که تمامی اشیاء زندگی ما در اصل بر اساس ایده هایی مشخص به وجود آمده اند .در هر حال نه تنها فرمهای طبیعی ، بلکه تمام پدیده هایی که در این جهان وجود دارند ، از قبیل یک ساختمان یا حتی یک داستان و یک شعر نیز ممکن است به کاتالیزورهایی برای پرورش ایده ای در ذهن تبدیل شوند . نکته ی مهم ، چگونگی استخراج ایده از مقولات شناخته شده است .

پیش بینی می شود که در آینده ای نزدیک ، عمده ترین فعالیت بشر ، تولید ایده خواهد بود و روباتها و کامپیوترها بقیه کارها را انجام می دهند . تولید ایده در حقیقت یکی از مهمترین فعالیت های مغز است که کامپیتوتر قادر به انجام آن نیست .

همانقدر که در تبلیغات، داشتن ایده مهم است، گذر از مرحلۀ ایده به طراحی نیز اهمیت دارد. ایده‌ها، مصالح طراحی هستند و فرمها تبلور فرآیند تولید، پالایش و تلفیق ایده‌های خرد و کلان، برای رسیدن به ساختاری منسجم، در طراحی، به معنی خاص آن، ساختن ایده مهمتر از خود طرح است.

بنا به آن چه گفته شد در می یابیم که بهتر است برای تبلیغ تجارت خود از یک ایده منحصر به فرد استفاده کنیم و توسط یک تیم طراح آنرا به طرح و سپس در تمامی عناصر تبلیغاتی خود از سایت تا کاتالوگ و بروشور گسترش دهیم.

تیم فنی بسی گرافیک متشکل از کارشناسان برنامه نویسی وب و طراحان گرافیکی آماده اجرای ایده های شما در طرح های تبلیغاتی و همچنین مشاوره در جهت خلق ایده های منحصر به فرد می باشد.

برخی از لگو های طراحی شده بسی گرافیک

Nweb

از طراحی تا چاپ در بسی گرافیک

imageاولین گام تحلیل ویژگی های تجارت شما و طیف مشتریانتان بوده ، بعد از آن طراحی اولیه صورت می گیرد، سپس تغییرات متناسب با سلیقه شما اعمال شده و طرح نهایی به تایید شما می رسد و در نهایت بهترین نوع چاپ برای طرح شما در نظر گرفته می شود و ...

تبلیغات مهمترین عامل رشد تجارت شما

imageهمه ما از اهمیت تبلیغات موثر در تجارت خود آگاهیم ولی اغلب بیشترین هزینه ها را برای خرید تجهیزات و کمترین آن را برای تبلیغات در نظر می گیریم. بهتر است با در نظر گرفتن بودجه مناسب برای تبلیغات تجارت خود را رشد دهید ...

وب سایت شما، ویترین تجارت شماست

imageاولین گام برای هر تجارتی در دنیای مجازی یک وب سایت خلاقانه ، مدرن و پویاست. در واقع وب سایت را میتوان ویترین مغازه اینترنتی شما دانست، پس هرچه این ویترین زبیا و خلاقانه تر باشد مشتریان بیشتری جذب خواهد کرد ...طراحی وب سایت

خلاصه عملکرد

طراحی وب سایت               طراحی کاتالوگ

 طراحی و چاپ تبلیغات مدرن

ارتباط با بسی گرافیک

 تلفن ثابت :       02188937022
                          88926322
ارتباط سریع :    09128886100 ( 24 ساعته )

بسی در صفحات اجتماعی

 facebook  gooleplus  tiwter2

taeid